East meets West
6 augKoop kaarten
Jong Metropole toert deze zomer door Nederland met een programma waarin onder leiding van Tom Cohen de muziek uit de westerse muziekbibliotheek samensmelt met de muziek uit o.a. de Arabische traditie. Daarnaast zal ook een nieuwe compositie van Kika Sprangers, de Rogier van Otterloo Award winnaar uit het programma Jong Metropole 2021, in première gaan.
Tom Cohen, klassiek opgeleid, maar doordrenkt van de muziek uit Noord Afrika en Arabische landen, combineert westerse musici met Arabische instrumentalisten om zo een nieuwe muziektaal 'Levant Music' te creëren.
In Jong Metropole komen conservatoriumtalenten van zowel de klassieke als de jazzafdelingen bij elkaar, deze zomer aangevuld met studenten van de afdeling wereldmuziek van Codarts Conservatorium Rotterdam op ud, tar, zurna en duduk.
Jong Metropole treedt met dit programma op tijdens de Muziekzomer Gelderland in het Voormalig Zendstation in Radio Kootwijk, maar speelt ook buiten het festival. Meer informatie daarover én over dirigent en orkestleden, vind je op de website van Jong Metropole.
Bereikbaarheid
De locatie ligt midden in de natuur en is alleen bereikbaar per fiets. Automobilisten en OV-reizigers zijn verplicht om gebruik te maken van een pendeldienst. De pendeldienst kost €5 per persoon en kan alleen gebruikt worden met een van tevoren aangeschaft kaartje. Na afloop van het concert brengt de bus je uiteraard ook weer terug naar je auto of naar station Apeldoorn.
Pendeldienst voor OV-reiziger vanaf de bushalte Hoog Buurloseweg
Deze halte bereik je met bus 108 richting Station Ede-Wageningen. Deze bus vertrekt om 18:22 en 18:52 vanaf Station Apeldoorn.
Wanneer je bij de halte Hoog Buurloseweg bent uitgestapt steek je over bij de voetgangerslichten en zie je op de kruising de NJO-vlag wapperen. Vanaf dit punt vertrekt er om 18:35 en 19:05 een pendelbus naar Radio Kootwijk. Het concert is rond 22:15 uur afgelopen, de pendeldienst terug brengt je direct naar station Apeldoorn.
Koop hier je tickets voor deze pendeldienst.
Pendeldienst voor automobilisten vanaf carpoolplaats Apeldoorn-Agrifirm
Vanaf carpoolplaats Apeldoorn-Agrifirm ter hoogte van de A50 vertrekt de pendeldienst om 18:15 uur, 18:45 uur en 19:15.
Koop hier je tickets voor deze pendeldienst.
Heb je nog vragen over de pendeldienst, mail dan naar kaartverkoop njon.nl.
East meets West wordt mede mogelijk gemaakt door de Keep an Eye Foundation en het Prins Bernhard Cultuurfonds.